Opinie klientów

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z opiniami jakie wystawili mi dotychczasowi klienci.

Od lat zajmuję się tworzeniem pięknych i zmysłowych zdjęć, i tym samym staram się dostarczać moim klientom usługi najwyższej jakości, a moja praca zawsze opiera się na indywidualnym podejściu do każdej sesji.

Zależy mi na tym, aby wszyscy fotografowani byli w pełni zadowoleni, dlatego zawsze staram się zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Poniżej znajdziesz opinie osób, które miały okazję skorzystać z moich usług. Wierzę, że ich doświadczenia i odczucia pomogą Ci zdecydować się na współpracę ze mną oraz choć trochę pozwolą poznać moją osobę i wartości, które mi przyświecają podczas pracy.

Zdecydowanie każdy fotograf byłby dumny z tak pozytywnych ocen 🙂

Polecam serdecznie Adasia.
Pełne profesjonalne podejście do klienta. Potrafi super współpracować w realizacji planów fotograficznych, bierze pod uwagę również zdanie drugiej osoby. Umie pokazać i tłumaczyć jak pozować. Czas mija bardzo przyjemnie i miło, łatwo nawiązuje się kontakt. Piękna pamiątka w postaci zdjęć.
Jeśli szukasz super fotografa to zdecydowanie polecam Adama.

Sesja portretowa
Iwona

Adam stwarza podczas sesji bardzo miła atmosferę. Sympatyczny, uśmiechnięty, modelka przy nim czuje się swobodnie. Praca z nim to duża przyjemność. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze razem pracować.
Polecam jak najbardziej.

opinie adam jaskot fotografia 09
Ania

Adam jest bardzo pomysłowy, drzemie w Nim niesamowity potencjał, dba o luźną atmosferę, nie ogranicza modelek. Świetnie radzi sobie nawet w trudnych warunkach. POLECAM!

Sesja kobieca buduarowa
Wioletta

Praca z takim fotografem to czysta przyjemność. Miła atmosfera i 100% zaangażowanie.
Profesjonalizm godny polecenia. 🙂

opinie adam jaskot fotografia 01
Aga

Moje wrażenia odnośnie współpracy są jak najbardziej pozytywne! 😉 Fotograf miły, uprzejmy, pomocny – daje mnóstwo fajnych wskazówek 😉
Gorąco polecam! 😉

opinie adam jaskot fotografia 04
Dominika

Świetny fotograf, którego bardzo polecam! 🙂 Miły, pozytywny a przy tym jak najbardziej profesjonalny 🙂 Atmosfera na zdjęciach super, bez skrępowania 🙂 Również daje dobre rady modelce, co jest naprawdę dużym plusem 🙂 Jestem jak najbardziej na tak!

opinie adam jaskot fotografia 03
Aneta

Świetny fotograf z milionem pomysłów, genialnym poczuciem humoru i w pełni profesjonalnym podejściem. Polecam gorąąąąco! I do zobaczenia na następnej sesji. 😉

opinie adam jaskot fotografia 02
Angela Zioło

wizażystka

Adaś… cóż tu dużo mówić! 🙂 Atmosfera nieziemsko sympatyczna 🙂 Uśmiech nie schodzi z twarzy 🙂 A zdjęcia? Wystarczy spojrzeć, świetne! 🙂 POLECAM z całego serca!:D

opinie adam jaskot fotografia 05
Ewa

Polecam Adama.
Jest Zawsze Chętny do nauczenia sie czegos nowego w fotografii.
Jest sympatyczny, lekko denerwujący 😉 ale pomysłowy i wymagający 😉 Polecam

Akt kobiecy
Agnieszka

Świetna atmosfera na sesji, duże zaangażowanie i sporo pomysłów 🙂 a do tego efekt w postaci świetnych zdjęć 🙂 zdecydowanie polecam 🙂

Sesja kobieca buduarowa
Milena

Najzwyczajniej w świecie uwielbiam pracować z Adamem, bo jest to Fotograf z głową pełną pomysłów a jak masz jakieś swoje nie będzie Cię ograniczał 🙂

Sesja kobieca buduarowa
Wiola

Atmosferą na sesji przyjemna humor był i oczywiście profesjonalne podejście 🙂

opinie adam jaskot fotografia 06
Magda

Świetny fotograf, pomysłowy, zabawny, ja osobiście chciałabym z Nim jeszcze nie jedną sesje … polecam jak najbardziej 🙂

opinie adam jaskot fotografia 11
Klaudia

Bardzo przyjemna współpraca, która dała moim zdaniem wspaniałe efekty. Profesjonalny, dobrze zorganizowany fotograf. Polecam!

opinie adam jaskot fotografia 07
Ola

Adam jest świetnym fotografem 🙂 Potrafi nadać sesji klimat, jest kreatywny, wie jaki cel chce osiągnąć , efekty widać na zdjęciach 🙂 Atmosfera bardzo sympatyczna:) Polecam!

Adam to bardzo skromny, ale z WIELKIMI pomysłami Fotograf. Dba o komfort modelek i doskonale radzi sobie nawet w trudnych warunkach. Dla Adama warto pozować, POLECAM!

Sesja kobieca buduarowa
Wioletta

Szczerze polecam usługi Adama. Od początku rozładowuje napięcie jest uśmiechnięty, co bardzo pomaga 🙂 Współpraca z takim profesjonalistą to czysta przyjemność 🙂

opinie adam jaskot fotografia 10
Ania

Adam to sympatyczny i miły fotograf zawsze pomoże i rozśmieszy 🙂 Bardzo gorąco polecam. Adaś nie gryzie i można spokojnie i w ciemno iść do niego na sesję 🙂 Mam nadzieję że jeszcze się spotkamy na wspólnej sesji.

Sesja kobieca buduarowa
Sylwia

Miły, pozytywny fotograf, z którym świetnie się pracuje:) Super atmosfera, profesjonalizm, elastyczność. Polecam!

opinie adam jaskot fotografia 14
Iwona

Adaś jest fotografem z poczuciem humoru, praca z nim to prawdziwa przyjemność:) jest pełen energii, ma wiele pomysłów na zdjęcia:) każda sesja z nim przebiega baardzo szybko a zarazem miło:) nie odmówiłabym mu żadnej sesji:) na prawdę polecam:) warto skorzystać !:)

opinie adam jaskot fotografia 13
Agata

Jak najbardziej polecam! Świetna atmosfera podczas zdjęć i efekt zniewalający ! : )

Monika

Świetny fotograf, super atmosfera na sesji, na pewno jeszcze pójdę z Adamem na sesję. Polecam, warto 😉

Sesja kobieca buduarowa
Klaudia

Co o mnie sądzisz?


Napisz opinię

Jeśli pracowaliśmy razem na jakiejś sesji – Ty także możesz wystawić mi opinię.
Napisz mi ją w wiadomości a z przyjemnością opublikuję ją tutaj 🙂